Vylepšete muži intimní zážitek. Skvělé triky, za které vám bude vděčný už dnes večer

Date:

Share post:

Při milování je rozkoš partnera jeden z aspektů, o který se primárně snažíme. Čím více rozkoše, tím více radosti a lepší sexuální zážitky. Chcete-li pár tipů, jak může partnerka potěšit muže víc už dnes večer, čtěte dál. Výsledkem bude krásnější, silnější a intenzivnější orgasmus na jeho straně.

Pomalejší znamená intenzivnější

Možná i vy s přicházejícím partnerovým vyvrcholením máte tendenci zrychlovat. Udělejte přesný opak. V sexu platí, že čím netradičnější postup, tím lepší výsledky. Zkuste partnera dovést k vyvrcholení právě pomalými pohyby, pomalým třením či sáním. Platí totiž nepřímá úměrnost. Čím pomalejší, tím bude vyvrcholení intenzivnější.

Šťapněte ho do…

Tady je možné si místo dokonce vybrat. Respektive vyzkoušet jich více. Například jemné štípnutí do bradavek mnoha mužů dokáže nabudit ke skutečně masivní ejakulaci. Nebo jemný štípanec do šourku také zintenzivní jejich orgasmus. Tajemství je v malé špetce bolesti při rozkoši. A je to jako chilli v jídle, zda sůl ve sladkém koláči. Stačí špetka, ale najednou má všechno úplně jiné grády.

Projevy něhy, které muž nejvíce ocení v posteli
Použijte prsty

Správná milenka při sexu nepoužívá jen prsa, hýždě, vagínu, ale také prsty. A vůbec se za to nestydí. Práva naopak. Správně nasměrovaný prstoklad není fejk sexu, ale jeho pozdvižení na novou úroveň. Například při orálním sexu umí ruce muži zpřístupnit úplně jiný rozměr rozkoše. Samozřejmě nenahrazujete ústa dlaní, ale při práci jazykem mu můžete přispět k větší míře potěšení masáží šourku, ale rovněž i vnější prostaty, tedy místa mezi penisem a hýždím. Bude při vyvrcholení nadšený.

Shot of a young couple sharing an intimate moment in bed

Splňte mu erotický sen

Každý muž má jisté sexuální preference, které si rád vychutná při sexu. K tomu je třeba tak trochu pátrat v jeho mysli a snech. Stačí pár večerů v intimní atmosféře, případně společný výběr erotického filmu a partner rád prozradí, co ho na ženě kromě nahoty vzrušuje. A věřte či ne, vizuální podnět s fetišem každému muži zvýší potěšení při vyvrcholení. Přitom může jít o takové drobnosti jako je vlasy v culíku, samodržky, brýle, nebo příchuť submisivity či dominance. To vše dodá sexu sexu příchuť vyšší atraktivity.

- Reklama -PR články

Další články autora

Výroba svíček

Svíčky jsou krásné a uklidňující doplňky pro váš domov, ale výroba svíček může být také skvělým způsobem, jak...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat pouze na dražší potraviny a energie a na to, že jim...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli, anebo jste zkrátka měli náročnější měsíc či dva v osobním životě. V každém případě se...

Investice do nové, kvalitní sedlovky a sedla All-wings se vám vyplatí

Jezdíte často a rádi na kole? Pak určitě víte, že to, jakou máte sedlovku a sedlo samotné hraje...