Zadeček při sexu. Přináší neuvěřitelné benefity, pro které se ho vyplatí zapojit

Date:

Share post:

Zapojit zadek při sexu nemusí znamenat klasický anální sex. Je totiž jen jedna z možností, jak si užít potěšení odzadu. Proto se není třeba okounět, pokud má váš partner slabost pro vaši zadnici. Protože i vy si při správném přístupu můžete přijít na své.

Pro mnoho žen je fenomén hýždí něčím nepřijatelným.
Masáží hýždí až do nebes

Pro mnoho žen je fenomén zadku něčím nepřijatelným a jakmile ho partner chce zapojit do sexuálních her, zapne se jim výstražný alarm a je konec zábavy. Docela zbytečně. Muži milují ženský zadek a rádi se ho dotýkají. Sem patří také nevinné hry v podobě masáže hýždí. Do práce pro vaše potěšení se aktivuje několik tisíc nervových zakončení, která jsou v oblasti koncentrována. A vy se můžete dopracovat až na prach orgasmu. Taková masáž je uvolňující, vzrušující a naprosto ne nehygienická.

Jazykem mezi půlky

Nic neobvyklého, jen možná méně často skloňované ve veřejné diskusi. Ovšem lízání zadečku vám způsobí stejně příjemné pocity, jako klasický orální sex. Praktika se oficiálně nazývá rimming a je vzrušující pro obě pohlaví. Pokud jsme totiž říkali, že na sedacím svalu jsou koncentrovány tisíce nervových zakončení, uvidíte, jaký ohňostroj slasti se spustí při laskání jazykem vaší vagíny spolu s análním otvorem.

Umíte používat nohy a ruce při sexu správně?
Dráždění vagíny z opačné strany

Young couple man and woman intimate relationship on bed hugging

Velkým zážitkem je, že pomocí průniku do řitního otvoru dokážete zažít skutečně rozkoš snů. Ženy sice na tomto místě nemají prostatu, ale je atraktivní pro ženské tělo, dostanou-li se k nervovým zakončením ve vagíně prakticky z opačné strany. Je to výhoda, který si můžete dopřát jen takhle. A klidně to můžete zkusit i prsty nebo tenkým vibrátorem.

Menší možnost ke vzniku hemoroidů

Kromě tělesných požitků je stimulace zadečku vhodná i vzhledem ke zdraví. Díky pravidelné masáži se konečník stává pružnější a odolnější. Výsledkem je menší možnost vzniku hemoroidů. Proto je možnost spojit příjemně s užitečným. A to doslova.

- Reklama -PR články

Další články autora

Poznejte znamení Berana a jeho magické kameny

Podle svých příznivců dokáží magické kameny vyzařovat určité specifické frekvence, které mohou interagovat s našimi osobními energetickými poli....

Otázky a odpovědi: O rizicích vzniku kožních nádorů

Zhoubný kožní nádor může vzniknout iu člověka, který se nesluní, nejčastěji proto, že slunce mu nedělá dobře a...

I když jste v práci velmi vytíženi, nezanedbejte oběd! Nejde při něm jen o jídlo

Práce někdy přes den člověka pohltí, ale neměli byste jí obětovat jiné důležité věci. Například svůj stravovací režim....

Evropské ovoce obsahuje nebezpečné pesticidy. Prý se ale není čeho bát

Třetina zkoumaných jablek a téměř polovina ostružin obsahovala látky, které mohou způsobit rakovinu, srdeční choroby nebo vrozené poruchy,...