Zadeček při sexu. Přináší neuvěřitelné benefity, pro které se ho vyplatí zapojit

Date:

Share post:

Zapojit zadek při sexu nemusí znamenat klasický anální sex. Je totiž jen jedna z možností, jak si užít potěšení odzadu. Proto se není třeba okounět, pokud má váš partner slabost pro vaši zadnici. Protože i vy si při správném přístupu můžete přijít na své.

Pro mnoho žen je fenomén hýždí něčím nepřijatelným.
Masáží hýždí až do nebes

Pro mnoho žen je fenomén zadku něčím nepřijatelným a jakmile ho partner chce zapojit do sexuálních her, zapne se jim výstražný alarm a je konec zábavy. Docela zbytečně. Muži milují ženský zadek a rádi se ho dotýkají. Sem patří také nevinné hry v podobě masáže hýždí. Do práce pro vaše potěšení se aktivuje několik tisíc nervových zakončení, která jsou v oblasti koncentrována. A vy se můžete dopracovat až na prach orgasmu. Taková masáž je uvolňující, vzrušující a naprosto ne nehygienická.

Jazykem mezi půlky

Nic neobvyklého, jen možná méně často skloňované ve veřejné diskusi. Ovšem lízání zadečku vám způsobí stejně příjemné pocity, jako klasický orální sex. Praktika se oficiálně nazývá rimming a je vzrušující pro obě pohlaví. Pokud jsme totiž říkali, že na sedacím svalu jsou koncentrovány tisíce nervových zakončení, uvidíte, jaký ohňostroj slasti se spustí při laskání jazykem vaší vagíny spolu s análním otvorem.

Umíte používat nohy a ruce při sexu správně?
Dráždění vagíny z opačné strany

Young couple man and woman intimate relationship on bed hugging

Velkým zážitkem je, že pomocí průniku do řitního otvoru dokážete zažít skutečně rozkoš snů. Ženy sice na tomto místě nemají prostatu, ale je atraktivní pro ženské tělo, dostanou-li se k nervovým zakončením ve vagíně prakticky z opačné strany. Je to výhoda, který si můžete dopřát jen takhle. A klidně to můžete zkusit i prsty nebo tenkým vibrátorem.

Menší možnost ke vzniku hemoroidů

Kromě tělesných požitků je stimulace zadečku vhodná i vzhledem ke zdraví. Díky pravidelné masáži se konečník stává pružnější a odolnější. Výsledkem je menší možnost vzniku hemoroidů. Proto je možnost spojit příjemně s užitečným. A to doslova.

- Reklama -PR články

Další články autora

Výroba svíček

Svíčky jsou krásné a uklidňující doplňky pro váš domov, ale výroba svíček může být také skvělým způsobem, jak...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat pouze na dražší potraviny a energie a na to, že jim...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli, anebo jste zkrátka měli náročnější měsíc či dva v osobním životě. V každém případě se...

Investice do nové, kvalitní sedlovky a sedla All-wings se vám vyplatí

Jezdíte často a rádi na kole? Pak určitě víte, že to, jakou máte sedlovku a sedlo samotné hraje...