Děti z královské rodiny? Jako každé jiné! Nudí se, smějí, skáčou po rodičích i kují pikle.

Date:

Share post:

Nejen královna Alžběta II. byla během uplynulých dnů hvězdou a středem pozornosti Británie a celého světa. V hledáčcích objektivů se ocitla i její početná rodina. Neděle patřila zejména těm nejmenším dětem.

Zde se rozdávají sladkosti – princ Louis se sestrou – princeznou Charlotte (v první řadě) se dělí o bonbóny se Savannah Phillipsovou, která je vnučkou princezny Anně a pravnučkou královny Alžběty II.

Královnině pravnoučata, děti několika jejích vnoučat, se objevily v závěrečný den oslav platinového jubilea při sledování bohatého programu a slavnostního doprovodu na počest královny. A byly to zejména děti, jejichž momentky či krátké záběry v televizi mluvily naprosto jasnou řečí. Možná mají titul nebo bohatý rodokmen, ale když na to přijde, jsou jako všechny ostatní děti světa.

Každý rodič dobře ví, že udržet pozornost malého předškoláka není docela jednoduchá věc. A platí to i tehdy, když se v doprovodu objevují slavná jména herců a zpěváků, nebo když zpívá královny Ed Sheeran. Princ Louis, nejmladší ze tří dětí prince Williama a vévodkyně Kate, si popadl část pozornosti již před pár dny. Jeho grimasy a výrazy obličeje bavily celou Británii. Nedělní momenty před kamerami byly jejich pokračováním a přestože roztomilý princ bodoval i tentokrát, nezůstal sám.

Momentky zachycují také Miu Tindallovou či Savannah Philippsovou, další pravnučky britské královny, jak si v rámci nudnějších momentů odpoledne vymýšlejí zábavky na zkrácení času. Mia Tindall se vrhala na svého otce Mika Tindalla. Savannah Phillips, která je vnučkou princezny Anně, zase strouhala úsměvy a pak se vrhla na bonbóny, které se ocitly v rukou prince George a princezny Charlotte.

A couple of young businessmen are astounded by the profits coming in.

Dvě starší ratolesti prince Williama a jeho manželky Kate mají v rodině důležitější postavení iv rámci následnictví na trůn, což se samozřejmě odrazilo v jejich serióznějším chování. Ani oni se však nevyhnuli momentem, kdy jejich objektivy zachytily ve veselém, znuděném nebo zkoumavém výrazu toho, co se odehrává před jejich zraky před Buckinghamským palácem. Více už se podívejte v naší galerii.

- Reklama -PR články

Další články autora

Poznejte znamení Berana a jeho magické kameny

Podle svých příznivců dokáží magické kameny vyzařovat určité specifické frekvence, které mohou interagovat s našimi osobními energetickými poli....

Otázky a odpovědi: O rizicích vzniku kožních nádorů

Zhoubný kožní nádor může vzniknout iu člověka, který se nesluní, nejčastěji proto, že slunce mu nedělá dobře a...

I když jste v práci velmi vytíženi, nezanedbejte oběd! Nejde při něm jen o jídlo

Práce někdy přes den člověka pohltí, ale neměli byste jí obětovat jiné důležité věci. Například svůj stravovací režim....

Evropské ovoce obsahuje nebezpečné pesticidy. Prý se ale není čeho bát

Třetina zkoumaných jablek a téměř polovina ostružin obsahovala látky, které mohou způsobit rakovinu, srdeční choroby nebo vrozené poruchy,...