Poznejte znamení Berana a jeho magické kameny

Date:

Share post:

Podle svých příznivců dokáží magické kameny vyzařovat určité specifické frekvence, které mohou interagovat s našimi osobními energetickými poli. Tím dokáží přinést do našeho života podporu a vyrovnanost.

Mnozí tak i věří v to, že výběr těchto osobních magických minerálů by neměl být ponechán náhodně, ale je nám v podstatě osudově předurčen. A to datem narození. Konkrétním astrologickým znamením lze totiž podle těchto názorů přisoudit některé kameny. Například u znamení Berana to může být černý onyx, karneol nebo citrín.

A pozor, je důležité si uvědomit, že když se Slunce nachází ve znamení Berana, všichni můžeme vnímat, jak energie tohoto znamení působí v našem životě, bez ohledu na to, v jakém měsíci jsme se narodili. Proto nám všem mohou být tyto krystaly v Beranu v tomto období roku užitečné.

Zajímají vás další podrobnosti o slunečních znameních i o drahých kamenech? Vydejte se s námi na fascinující cestu za jejich příběhem.

- Reklama -PR články

Další články autora

Výroba svíček

Svíčky jsou krásné a uklidňující doplňky pro váš domov, ale výroba svíček může být také skvělým způsobem, jak...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat pouze na dražší potraviny a energie a na to, že jim...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli, anebo jste zkrátka měli náročnější měsíc či dva v osobním životě. V každém případě se...

Investice do nové, kvalitní sedlovky a sedla All-wings se vám vyplatí

Jezdíte často a rádi na kole? Pak určitě víte, že to, jakou máte sedlovku a sedlo samotné hraje...