Investice do nové, kvalitní sedlovky a sedla All-wings se vám vyplatí

Date:

Share post:

Jezdíte často a rádi na kole? Pak určitě víte, že to, jakou máte sedlovku a sedlo samotné hraje velmi důležitou roli při jízdě i po ní. Nekvalitní sedlovka nebo sedlo, jež vám svou velikostí či tvarem nevyhovuje, může napáchat bolestivé a nepříjemné škody na vašem pozadí. Pokud se vám nejezdí, co se sedla týče dobře, určitě se poohlédněte po modelu od All-wings. Stojí i za vyzkoušení jen tak, abyste si porovnali, jaký je rozdíl mezi ním a běžným sedlem.

Značka All-wings pro náročné

Pokud chcete kvalitu, určitě budete spokojení, když vsadíte na sedla a sedlovky All-wings. Nabízí je např. zavedený e-shop Bikero.cz, stejně jako běžná, avšak kvalitní sedla. Co se týče sedel All-wings, na první pohled si všimnete, že u nich chybí středová část a mají výrazné křídlo. To zajišťuje jezdcům maximální pohodlí. Je vhodné pro ty, kteří vyznávají spíš klidnou jízdu, nejezdí agresivně. I styl naší jízdy bychom měli totiž při výběru sedla volit.

K nejprodávanějším modelům patří sedlo Falcon Ninja Black od All-wings, což je absolutní novinka na českém trhu. Jde o revoluční sedlo, jež vám zajistí pohodlnou jízdu i při stovkách kilometrů na jeden „zátah“. Teď právě jej bikero.cz nabízí se slevou z 3 490 Kč za 1 999 Kč. V nabídce je tento model i v provedení White & Black, cena a výše slevy je stejná. 

Šlápněte do pedálů s pořádnými tretrami 

Nejen sedlo vám zajistí pohodlnou jízdu a výborné výkony. Důležité jsou i cyklistické boty. K oblíbeným pro své vlastnosti patří tretry a boty Force. Bikero nabízí tretry zimní i na běžné nošení, pánské, dámské. Se slevou 22 % teď koupíte např. kvalitní FORCE tretry MTB TURBO černé za 1 799 Kč.

Podívejte se na kompletní nabídku obchodu Bikero.cz. Poradí vám s výběrem sedla i sedlovky a rádi vám doporučí pro vás to nejlepší podle stylu vaší jízdy.

- Reklama -PR články

Další články autora

Výroba svíček

Svíčky jsou krásné a uklidňující doplňky pro váš domov, ale výroba svíček může být také skvělým způsobem, jak...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat pouze na dražší potraviny a energie a na to, že jim...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli, anebo jste zkrátka měli náročnější měsíc či dva v osobním životě. V každém případě se...

Poznejte znamení Berana a jeho magické kameny

Podle svých příznivců dokáží magické kameny vyzařovat určité specifické frekvence, které mohou interagovat s našimi osobními energetickými poli....