Zkuste sex před odchodem do práce. Neuvěříte, jak vám to změní den

Date:

Share post:

Sex po probuzení na tělo působí úplně jinak, než když se budete milovat pozdě večer. Každá hodina dne má přirozeně svá pozitiva, co se týče milostné aktivity. Pokud zanedbáváte sex před odchodem do práce, ukracujete se o celou plejádu benefitů.

Zní to neuvěřitelně, ale ukazuje se, že sexuální aktivita před prací nabudí člověka k výkonu.
Jde to rychle

Ráno je tělo muže i ženy plné testosteronu. Hormonu, který mají i ženy, ačkoli v nižší míře než muži. Ale obě pohlaví ho mají ráno v nejvyšší dávce. Ale protože jde o hlavní stimulátor sexuální touhy, tak ráno budete rozvášněni mnohem rychleji, než po celém dni v práci. Výsledek je vášnivější sex a stejně tak i skvělá rychlovka.

Podpoříte vztah

Dobrý sex je základem dobrého vztahu. Proto je skvělé, pokud hned ráno, po probuzení, utužíte vaše společné soužití vášní. Milování je do velké míry vášnivý projev lásky, který lze právem považovat za vrchol náklonnosti a něhy. Proto pokud si ho projevíte hned ráno, večer, když se spolu setkáte po práci, bude toto setkání mnohem krásnější, milejší a radostnější. Určitě to vyzkoušejte.

sex, intimity, erotika
ČTĚTE I
Svůdné triky žen, které na muže stoprocentně zaberou
Výkonnější den v práci

Zní to neuvěřitelně, ale ukazuje se, že sexuální aktivita před prací nabudí člověka k výkonu. Díky nadšení z potěšení je člověk mnohem tvořivější, kreativnější a méně se ho dotýká každodenní stres. Navíc endorfiny, které mu kolují v krvi, působí preventivně proti vyplavování stresového kortizolu. Po sexu tak bude celý váš den víc v pohodě.

Love is in the air, between those two lovely birds.

Budete šťastnější

Štěstí je výsledkem množství různorodých dějů v organismu, ale ukazuje se, že právě sex vytváří v těle ten správný koktejl hormonů štěstí, který působí jako životabudič dobré nálady. Málokdo, kdo má ráno sex, se v práci potřebuje hádat. Právě naopak. Intimní aktivita je základem toho, abyste si mohli užívat den ve štěstí. Rozhodně se kvůli ní vyplatí io půl hodiny přivstat.

- Reklama -PR články

Další články autora

Poznejte znamení Berana a jeho magické kameny

Podle svých příznivců dokáží magické kameny vyzařovat určité specifické frekvence, které mohou interagovat s našimi osobními energetickými poli....

Otázky a odpovědi: O rizicích vzniku kožních nádorů

Zhoubný kožní nádor může vzniknout iu člověka, který se nesluní, nejčastěji proto, že slunce mu nedělá dobře a...

I když jste v práci velmi vytíženi, nezanedbejte oběd! Nejde při něm jen o jídlo

Práce někdy přes den člověka pohltí, ale neměli byste jí obětovat jiné důležité věci. Například svůj stravovací režim....

Evropské ovoce obsahuje nebezpečné pesticidy. Prý se ale není čeho bát

Třetina zkoumaných jablek a téměř polovina ostružin obsahovala látky, které mohou způsobit rakovinu, srdeční choroby nebo vrozené poruchy,...