Zkuste sex před odchodem do práce. Neuvěříte, jak vám to změní den

Date:

Share post:

Sex po probuzení na tělo působí úplně jinak, než když se budete milovat pozdě večer. Každá hodina dne má přirozeně svá pozitiva, co se týče milostné aktivity. Pokud zanedbáváte sex před odchodem do práce, ukracujete se o celou plejádu benefitů.

Zní to neuvěřitelně, ale ukazuje se, že sexuální aktivita před prací nabudí člověka k výkonu.
Jde to rychle

Ráno je tělo muže i ženy plné testosteronu. Hormonu, který mají i ženy, ačkoli v nižší míře než muži. Ale obě pohlaví ho mají ráno v nejvyšší dávce. Ale protože jde o hlavní stimulátor sexuální touhy, tak ráno budete rozvášněni mnohem rychleji, než po celém dni v práci. Výsledek je vášnivější sex a stejně tak i skvělá rychlovka.

Podpoříte vztah

Dobrý sex je základem dobrého vztahu. Proto je skvělé, pokud hned ráno, po probuzení, utužíte vaše společné soužití vášní. Milování je do velké míry vášnivý projev lásky, který lze právem považovat za vrchol náklonnosti a něhy. Proto pokud si ho projevíte hned ráno, večer, když se spolu setkáte po práci, bude toto setkání mnohem krásnější, milejší a radostnější. Určitě to vyzkoušejte.

sex, intimity, erotika
ČTĚTE I
Svůdné triky žen, které na muže stoprocentně zaberou
Výkonnější den v práci

Zní to neuvěřitelně, ale ukazuje se, že sexuální aktivita před prací nabudí člověka k výkonu. Díky nadšení z potěšení je člověk mnohem tvořivější, kreativnější a méně se ho dotýká každodenní stres. Navíc endorfiny, které mu kolují v krvi, působí preventivně proti vyplavování stresového kortizolu. Po sexu tak bude celý váš den víc v pohodě.

Love is in the air, between those two lovely birds.

Budete šťastnější

Štěstí je výsledkem množství různorodých dějů v organismu, ale ukazuje se, že právě sex vytváří v těle ten správný koktejl hormonů štěstí, který působí jako životabudič dobré nálady. Málokdo, kdo má ráno sex, se v práci potřebuje hádat. Právě naopak. Intimní aktivita je základem toho, abyste si mohli užívat den ve štěstí. Rozhodně se kvůli ní vyplatí io půl hodiny přivstat.

- Reklama -PR články

Další články autora

Výroba svíček

Svíčky jsou krásné a uklidňující doplňky pro váš domov, ale výroba svíček může být také skvělým způsobem, jak...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat pouze na dražší potraviny a energie a na to, že jim...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli, anebo jste zkrátka měli náročnější měsíc či dva v osobním životě. V každém případě se...

Investice do nové, kvalitní sedlovky a sedla All-wings se vám vyplatí

Jezdíte často a rádi na kole? Pak určitě víte, že to, jakou máte sedlovku a sedlo samotné hraje...